Zájezdy

Káhira – 1 den: navštívíte Egyptské muzeum, Cheopsovu, Chefrenovu, Menkaurovu pyramidu, Sfingu, obchody – papyrusů, parfémů. Odjezd z Hurghady je ve 2: 00 h po půlnoci, návrat je asi ve 23:00 h.
V ceně zájezdu: transfer, vstupenky do muzea, areálu pyramid a Sfingy, oběd v restauraci, průvodce. Za poplatek – vstup do oddělení mumií v Egyptském muzeu, vstup do pyramid, pití u oběda.

   

Káhira – privátní ( min 8 osob ): program dle vašeho přání. Standardní program je popsán zde.
Odjezd z Hurghady kolem 2:00 ráno, cesta do Káhiry trvá asi 5-6 h. Navštívíte Egyptské muzeum,areál pyramid a Sfingy, muzeum papyrusů a parfémů. Návrat do Hurghady kolem 22:00.
V ceně zájezdu: doprava z/do hotelu, vstupenky do areálu pyramid a Sfingy, oběd, průvodce. Extra poplatek – vstup do oddělení mumií v Egyptském muzeu, vstup do pyramid, pití u oběda.

   

Luxor – 1 den: navštívíte Chrám v Karmaku, projížďka lodí po Nilu, Memnonovy kolosy, (Údolí králů), Chrám královny Hatšepsut, Údolí královen, manufakturu na výrobu alabastru, obchody – papyrusů a parfémů. Odjezd z Hurghady je asi v 5:00 h ráno, návrat je asi ve 22:00 h.
V ceně zájezdu: transfer, vstupenky, oběd v restauraci, průvodce. Extra poplatek – pití u oběda, vstup do Tutanchamonovy hrobky.

   

Luxor – privátní ( min 8 osob ): program lze přizpůsobit vašim požadavkům. Standardní program je popsán zde. Odjezd z Hurghady je kolem 5:00 ráno, cesta do Luxoru trvá asi 3,5 hodiny. Navštívíte chrám v Karnaku, lodičkou přes Nil, Memnonovy kolosy – sochy faraóna Amenhotepa III, manufakturu na výrobu suvenýrů z alabastru, chrám královny Hatšepsut a Údolí králů (vstup do tří hrobek v ceně).
V ceně zájezdu: transfer, vstupenky, oběd v restauraci, průvodce. Extra poplatek – pití u oběda, vstup do Tutanchamonovy hrobky.

    

*** V Luxoru můžete navštívit – dle časových možností „banánový ostrov“ – za poplatek ***

     

Comments are closed.

Potřebuješ informace? Napiš! (bez diakritiky) Potřebuješ informace? Napiš!

← Prev Step

Děkujeme, budeme reagovat co nejdříve!

Please provide a valid name, email, and question.

Powered by LivelyChat
Powered by LivelyChat Delete History