Ostatní výlety

Jungle Aqua park: výlet na celý den do Jungle Aqua parku s různými druhy vodních atrakcí. Výlet je celodenní od 10 h – 17 h. V ceně: transfer, vstupenka, občestvení formou švédského stolu, nápoje od 12-14h. S sebou osušky.

    

Dolphin show: Dolphin show můžete vidět každý den v 15 hod kromě úterý. Hvězdami show jsou tuleni Smelaya a Agata, mrož Leela, lachtan Dimas a delfíni Sabrina, Gena, Fiona a Gerasim. Tito vyškolení a nadaní mořští savci pod vedením svých trenérů připravili nezapomenutelný program. Celý program je možno fotografovat či natáčet videa. Po skončení programu se můžete nechat vyfotografovat s delfíny, mrožem a tuleni. Z bezpečnostních důvodů není povoleno se fotografovat s lachtanem.
Fotografie bude připravena do několika minut. Show lze fotografovat a natáčet. Cena obsahuje transfer, vstupenku.

     

Plavání s delfíny: delfinárium umožňuje  plavání s delfíny pro zábavu – tanec s delfíny, delfíní polibek, delfíní zpěv, plavání s delfíny s možností zakoupení profesionálních fotografií a videa z těchto nezapomenutelných a jedinečných okamžiků ve vašem životě. Možnost pobytu s delfíny ve vodě na 5 minut, 10 minut. Cena obsahuje transfer.
​Vlastní fotografovámí a natáčení videí není povoleno !

   

​Po plavání s delfíny se změní množství endorfinů tzv. “hormonů štěstí“ a T-enzymů (pomáhají likvidovat rakovinové buňky). Setkání s delfíny evokuje hluboké citové reakce, bylo také zaznamenáno, že delfíni mohou vycítit oblast zdravotního postižení a fyzické trauma v lidském těle.

Comments are closed.

Potřebuješ informace? Napiš! (bez diakritiky) Potřebuješ informace? Napiš!

← Prev Step

Děkujeme, budeme reagovat co nejdříve!

Please provide a valid name, email, and question.

Powered by LivelyChat
Powered by LivelyChat Delete History