Novinky

Orange Bay: výlet lodí, možnost šnorchlování na 2 různých místech s korálovými útesy, odpočinek na soukromé pláži střediska Orange Bay. Výlet je celodenní od 9 h do 16 h.
V ceně výletu: transfer, vybavení na šnorchlování, oběd na lodi, nápoje, průvodce.

            

Paradise Glass Boat: výlet konfortní lodí na otevřené moře s možností šnochlování na 30 min. Panoramatickými okny můžete pozorovat nesčetné množství různých druhů korálových útesů, různobarevných ryb a mořských živočichů pod hladinou moře.  Výlet trvá 2 h. V ceně výletu: transfer, vstupenka.

    

Dolphin show v Dolphina Hurghada: Dolphin show můžete vidět každý den v 15 hod. Hvězdami show jsou delfíni Stacy a Sergey. Celý program je možno fotografovat či natáčet videa. Po skončení programu se můžete nechat vyfotografovat s delfíny a zakoupit fotografii. Fotografie bude připravena do několika minut. V ceně výletu: transfer, vstupenka.

 

 

Dolphina Hurghada  – plavání s delfíny: delfinárium umožňuje  plavání s delfíny pro zábavu – tanec s delfíny, delfíní polibek, delfíní zpěv, plavání s delfíny s možností zakoupení profesionálních fotografií a videa z těchto nezapomenutelných a jedinečných okamžiků ve vašem životě. Možnost pobytu s delfíny ve vodě na 5 minut, 10 minut. Cena obsahuje transfer.
​Vlastní fotografovámí a natáčení videí není povoleno !

Comments are closed.

Potřebuješ informace? Napiš! (bez diakritiky) Potřebuješ informace? Napiš!

← Prev Step

Děkujeme, budeme reagovat co nejdříve!

Please provide a valid name, email, and question.

Powered by LivelyChat
Powered by LivelyChat Delete History